O TYM PO CO MI TEN BLOG

środa, września 21, 2016

Pisanie postów, jak ja się za tym stęskniłam!

Mam 20 lat i od mniej-więcej 10ego roku życia do 1 klasy liceum prowadziłam mniej, lub bardziej komiczne blogi. O Eurowizji, o nauce, o Stardollu (haha!), aż wreszcie o kosmetykach. Mój blog kosmetyczny, mimo że teraz śmieję się na głos czytając swoje stare wypociny, okazał się być blogiem nawet odwiedzanym przez czytelników i wystarczająco dobrym, żeby wiele firm nawiązywało z nim współpracę.

Ach, współprace. Barter. Tylko i wyłącznie! Miliony paczek, ciągłe recenzje sponsorowane i goniące deadliny. Zepsułam tym swojego bloga, zapominając po co właściwie go piszę. I tak po około trzech latach zamknęłam go na dobre.

Ale hej! Wracam! Z masą pomysłów, z całkiem inną tematyką (może nie do końca określoną, ale na pewno nie stricte kosmetyczną) i mega zapałem.

Bo cholernie lubię pisać! A głowa pęka mi od pomysłów i przeżyć, którymi chciałbym się podzielić.

Tak więc witam ponownie blogosfero.

Nazywam się Michalina, mam 20 lat i studiuję amerykanistykę na Uniwersytecie Warszawskim. Uwielbiam tanie podróżowanie (loty za grosze, jazda na stopa - polecam!) i wszystko co związane z organizacją czasu, życia i własnych myśli. Bo w głowie mam wiecznie bałagan.

Miło tu wrócić!

You Might Also Like

0 komentarze

Instagram